Одеські ветерани обговорили питання готовності до проведення Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України»

Дата: 21.01.2019 Переглядів: 113

Керівник Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук взяв участь у засіданні пленуму Ради Організації ветеранів Одеської області.

На порядку денному стояли питання проведення у 2019 році звітів і виборів у ветеранських організаціях області; взаємовідносин громадських ветеранських організацій з органами державної влади та місцевого самоврядування в умовах об’єднання територіальних громад.

Особливу увагу учасники приділили питанню проведення в 2019 році Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» з нагоди відзначення 75-ої річниці визволення від нацистських загарбників населених пунктів Одеської області, гідного вшанування пам’яті загиблих і померлих фронтовиків та чуйного відзначення живих визволителів.

У своєму виступі Микола Сторожук звернув увагу присутніх на  дотримання взаєморозуміння та поваги між громадськими ветеранськими організаціями області, підтримці молодих ветеранів війни, які повернулися з районів  проведення АТО/ООС. Він також розповів про новостворене Міністерство ветеранів України, яке  визначено головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни, його функції та задачі. По завершенні виступу відповів на запитання учасників заходу.