Одеса відзначає 77-річницю початку героїчної оборони міста

Дата: 06.08.2018 Переглядів: 157

На Алеї Слави у Одеському Центральному парку культури і відпочинку   ім. Т. Г. Шевченка  5 серпня відбулося урочисте покладання вінків і квітів до пам’ятника Невідомому матросу з нагоди 77-ї річниці від дня початку героїчної оборони Одеси від нацистських окупантів.

Про подію повідомляє завідувач Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук, який взяв участь в урочистостях разом із представниками обласної та міської влади, військовослужбовцями різних родів військ Збройних Сил України, ветеранами війни та учасниками АТО.

М. Сторожук інформує, що з нагоди знаменної дати, в  період з 3 по 6 серпня в Центрі військово-патріотичного виховання учнівської молоді, навчальних закладах, територіальних центрах соціального обслуговування міста проходять мітинги-реквієми, за участю ветеранів війни та учнівської молоді здійснюються церемонії покладання квітів до братських могил та монументів Поясу Слави. У бібліотеках оформлені виставки, проходять години пам’яті, військово-патріотичні читання, які ознайомлюють учасників заходів з героїчними сторінками історії Одеси.

Також в ці дні в музеї Меморіалу героїчної оборони Одеси працює тематична виставка «Батарея Куколєва», яка присвячена бійцям 1-ї берегової батареї та її командиру старшому лейтенанту Куколєву М.К.

Відео та фото – репортаж про урочистості.