Одеса вшанувала пам’ять загиблих в АТО співробітників СБУ

Дата: 24.03.2017 Переглядів: 134

Напередодні 25-ї річниці створення Служби безпеки України на центральній алеї санаторію СБУ «Одеса» відбулася урочиста церемонія покладання вінків та квітів до пам’ятника українським патріотам, які загинули у районі проведення антитерористичної операції.

У заході взяли участь: керівництво обласної державної адміністрації та обласної ради, співробітники Служби безпеки України в Одеській області, командування Одеського гарнізону, представники силових структур та громадських ветеранських організацій. Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  представляв завідувач Південного міжрегіонального сектору Микола Сторожук.

Присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.

Голова Одеської ОДА, Максим Степанов, висловив співчуття за загиблими воїнами, а також звернувся до присутніх: «25 років Служба безпеки України стоїть на охороні нашої держави, на охороні державного суверенітету та конституційного ладу. Ви взяли на свої плечі важкий тягар – ви перша структура, яка почала протидіяти ворогу, агресору! Сьогодні я хотів би висловити слова великої подяки від усіх нас, особливо тим співробітникам служби, які зараз віч-на-віч б’ються із окупантом в зоні проведення антитерористичної операції».

Дивіться відеорепортаж на сайті інформагентства “Репортер”