Одещина вшановує волонтерів та ветеранів АТО

Дата: 23.08.2018 Переглядів: 104

В Одеському державному літературному музеї відбулося урочисте вручення державної нагороди України – відзнаки Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов від іменні Президента України нагородив представників волонтерського руху Одеської області та висловив вдячність за їх патріотизм, самовідданість та жертовність.

В списках нагороджених був Віктор Погодін – легендарний волонтер батальйонів 28, 56, 59, 128 окремих механізованих (мотопіхотних) бригад, 25 повітрянно-десантної бригади, підрозділів 18 окремого батальйону, 5-го батальйону Української добровольчої армії, який в квітні цього року помер від важкого захворювання. Він особисто здійснив 39 поїздок в район проведення антитерористичної операції. Відзнаку отримали друзі Віктора – учасник АТО, кавалер ордена Богдана Хмельницького III ст., командир розвідувальної роти 28 ОМБр капітан Скороход Андрій та волонтери Олександр Дубиненко і Ігор Новосадський. В подальшому нагороду разом з однокласницею Віктора волонтером Світланою Солодухіною буде передано  матері В.Погодіна Вірі Макарівні на зберігання. Присутні стоячи та з особливою шаною скандували: «Герої не вмирають».

З вітальним словом до нагороджених також звернувся керівник Південного міжрегіонального сектору Служби Микола Сторожук, який відмітив, що в області стає доброю традицією, напередодні найголовнішого свята держави – Дня незалежності – проведення урочистого прийому волонтерів та вручення державних нагород та зазначив: «Ви стояли у витоків ветеранського руху Одещини та все бачили на власні очі. Завдячуючи добровольчим батальйонам та оперативно налагодженому вами логістичному забезпеченню було збережено Українську державу. Ви гордість Одещини, ми вами пишаємось!»  

Відеорепортаж

http://7kanal.com.ua/2018/08/nagradyi-prezidenta-ukrainyi-v-odesse-otmetili-aktivnyih-uchastnikov-ato-video/