ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2018 році

Дата: 13.03.2018 Переглядів: 381

Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі – Служба) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» оголошується проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс проводиться у три тури:

Перший (І) тур – березень – квітень;

Другий (ІІ) тур – травень – червень;

Третій ІІІ тур – вересень – жовтень.

Конкурс проводиться серед державних службовців Служби, що належать до категорій Б та В посад державних органів, відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:

“Кращий керівник” (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 3 роки, з них на керівних посадах не менш як один рік);

“Кращий спеціаліст” (беруть участь головні спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці Служби, які не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у І турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету з проведення І туру Конкурсу:

– заяву про участь у Конкурсі;

– копію особової картки державного службовця встановленого зразка;

– подання керівника структурного підрозділу;

– інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, листи колективів з оцінкою діяльності претендента, тощо).

За інформацією щодо участі у першому (І) турі Конкурсу необхідно звертатися до Оргкомітетів з проведення першого (І) туру.

Переможці  першого (І) туру Конкурсу за погодженням Організаційного комітету з проведення першого (І) туру Конкурсу беруть участь у другому (ІІ) турі.

Переможці другого (ІІ) туру Конкурсу за поданням організаційного комітету з проведення другого (ІІ) туру Конкурсу беруть участь у  третьому (ІІІ) турі.

Переможці та лауреати Конкурсу:

– користуються правом цільового направлення та вступу поза конкурсом до Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів, магістратур вищих навчальних закладів, які проводять підготовку фахівців за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”;

– рекомендуються для проходження стажування в центральних органах виконавчої влади та інституціях державного управління за кордоном.

Організаційним комітетом вносяться пропозиції Голові Служби, щодо дострокового присвоєння їм чергових рангів державного службовця відповідно до законодавства.

Більш докладно умови проведення Конкурсу викладені в Порядку проведення Конкурсу, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152, та в методичних рекомендаціях щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Нацдержслужби України від 21 лютого 2018 року № 49.

Про Всеукраїнський конкурс також можна подивитись тут.

За довідками звертатися до Сектору управління персоналом Служби за телефоном:

(044) 281-08-35.