Оксана Гаврилюк: Одним із найважливіших завдань Ради ветеранів є розповсюдження інформації про залучення ветеранів до відбіркових тестувань та національних змагань «Ігри Нескорених»

Дата: 24.06.2019 Переглядів: 73

«На сьогодні, одним із найважливіших завдань Ради ветеранів є розповсюдження інформації про залучення ветеранів до відбіркових тестувань та національних змагань «Ігри Нескорених», – наголосила заступниця міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк у ході засідання Ради ветеранів в Житомирі.

Під час заходу учасники обговорили питання організації цьогорічних тестувань та національних змагань «Ігри Нескорених», а також питання критеріїв та організації відбору ветеранів до національної збірної України, що поїде у 2020 році до Гааги.

«Бути причетним до «Ігор Нескорених» – це велика честь в усіх країнах. «Ігри Нескорених» – це мова не просто про призові місця чи медалі, в першу чергу, йдеться про психологічну реабілітацію ветеранів. Нам вкрай важливо побачити мотивацію ветерана, який готовий зламати свої старі правила життя і почати знову дихати на повні груди вільної та незалежної людини, – зазначила Ірина Турчак, заступниця голови фонду «Повернись живим», який цього року є співорганізатором «Ігор Нескорених».

Про головну мету «Ігор Нескорених» розказала заступниця міністра Оксана Коляда-Гаврилюк в прямому ефірі радіостанції «Голос столиці». За її словами стратегічне завдання Міністерства, яке з цього року  є головним організатором національних змагань «Ігри Нескорених»  – витягнути кожного потенційного учасника змагань з найвіддаленішого куточку України, навіть з дуже далекого села де проблеми з транспортним сполученням і долучити до процесу.

Партнерами в організації змагань є благодійна організація «StratcomUA» та благодійний фонд «Повернись живим», які вже активно включились в роботу з підготовки змагань.

Усі деталі участі та подробиці, а також форма реєстрації на відбір до збірної України розміщені на офіційному сайті Ігор Нескорених в https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman

Як і в попередні роки, відбір складається з трьох ключових етапів— онлайн-реєстрації, проходження спортивних тестувань у Львові, Одесі або Києві, та участі в Національних Іграх Нескорених в Києві. Спортивні тестування не є змаганням, а дають учасниками можливість спробувати себе в основних дисциплінах Ігор Нескорених під наглядом тренерів та лікарів, після чого обрати найкращі для себе.

Спортивне тестування у Львові — 13 липня. Усі бажаючі пройти тестування у Львові повинні зареєструватись до 6 липня включно.

Спортивне тестування в Одесі — 20 липня. Усі бажаючі пройти тестування у Одесі повинні зареєструватись до 13 липня включно.

Спортивне тестування в Києві — 27 липня. Усі бажаючі пройти тестування у Одесі повинні зареєструватись до 20 липня включно.

За матеріалами сайту Мінветеранів