Основним критерієм у відборі до участі в «Іграх Нескорених» цьогоріч буде потреба в реабілітації та адаптації, а не спортивний результат

Дата: 27.06.2019 Переглядів: 79

На цьому наголосила заступниця міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк.

«Такий підхід є основним нововведенням і чималим викликом. Наша мета аби кожен, хто отримав поранення, травму, або хворобу внаслідок перебування в районі бойових дій, кожен ветеран чи ветеранка могли прийти на тестування і спробувати себе в шести видах спорту, аби обрати найцікавіший, найбільш відповідний до себе», – розповіла Оксана Коляда, зазначивши, що спортивним результатам у відборі буде приділено лише 10% уваги.

«Головне – найти підхід до наших ветеранів, впевнена, як жінка одного з них. Думаю нам вдасться мотивувати хлопців та дівчат прийти і взяти участь у відборі і змаганнях. Під час відбору із усіма кандидатами на участь у «Іграх Нескорених» буде працювати велика підготовлена команда психологів, яка допоможе зрозуміти рівень потреби того чи іншого кандидата у реабілітації, а отже й участі в змаганнях», – повідомила заступниця голови благодійного фонду «Повернись живим» Ірина Турчак.

«В результаті спортивних змагань на етапі відбору до національної збірної не буде золотих, срібних та бронзових медалей. Кожен учасник цього року, який візьме участь, отримає медаль. Адже він є ветераном, він має травму або поранення, але він Нескорений, він бере участь у спортивних заходах, продовжує вести активне життя і значить він вже є переможцем», – розповіла заступниця міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк у прямому ефірі програми «Новий день» телеканалу «Прямий».

Хто може взяти участь і як потрапити до Національної збірної? Відповіді на ці питання  є на сайті Мінветеранів.

За матеріалами сайту Міністерства у справах ветеранів.