Пам’яті Героїв присвятили спортивні змагання на Київщині

Дата: 05.11.2018 Переглядів: 69

Ювілейні ХХ Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування, присвячені пам’яті воїнів-“афганців” Героя України Олега Міхнюка та Героя Радянського Союзу Олега Оніщука відбулись на Київщині у жовтні.

На околицях села Проців Бориспільського району були проведені середня та довга дистанції, а спринтерська дистанція – в мікрорайоні біля спорткомплексу КНУ ім. Т. Г. Шевченко.

У змаганнях взяли участь близько 450 спортсменів, які представляли команди з різних областей України, міста Києва, а також Білорусі і Молдови.

Ці змагання вже зайняли свою нішу в середовищі орієнтувальників і являються найпопулярнішими на України і наймасовішими (рекорд по кількості учасників – 1000 чоловік). Незмінним організатором заходу виступає клуб спортивного та оздоровчого орієнтування «Зелеста». Підтримали учасників змагань своїми патріотичними піснями гурт «Ташакор» з Білої Церкві.

Не встигли відшуміти баталії на лісових трасах змагань 2018 року, а організатори вже шукають нові цікаві райони для змагань 2019 року,  які будуть проводитись у ювілейний рік виведення радянських військ з Афганістану.

Спортивні змагання спрямовані на патріотичне виховання підростаючого покоління, проводяться заради нашої молоді, яка повинна знати нашу історію, бути всебічно розвиненою і любити свою рідну країну!

За інформацією газети Третій тост (УСВА)