Покладання квітів до могили Невідомого солдата за участю членів Уряду України

Дата: 29.10.2015 Переглядів: 287

28 жовтня 2015 року, о 10:00 у м. Києві відбувся Ритуал Пам’яті з покладанням вінка та квітів до могили Невідомого солдата у парку Вічної Слави з нагоди 71-ї річниці визволення України від фашистських загарбників за участю Прем’єр – міністра України А. Яценюка, членів Уряду України, керівництва міста Києва, представників центральних органів виконавчої влади, ветеранів Другої світової війни.

День визволення України від фашистських загарбників — це свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України, в день повного витіснення угорських та німецьких військ із найзахіднішого регіону теперішньої України — Закарпаття, в результаті здійснення радянськими з’єднаннями Східно-Карпатської наступальної операції.

У роки Другої світової війни Україна опинилася в епіцентрі жорстоких битв. За підрахунками істориків, у ході воєнних дій на території України загинуло близько 3 млн радянських солдатів і офіцерів, майже 1,4 млн військовополонених. На окупованій території України загинули близько 3,9 млн осіб – кожен шостий мешканець. Понад 2 млн українців були вивезені для примусової праці до Німеччини. Повністю або частково було зруйновано понад 700 міст і 28 тис. сіл, близько 10 млн людей залишилися без даху над головою, знищено понад 16 тис. промислових підприємств.