Понад 80 тисяч гривень отримають кияни-учасники АТО на лікування

Дата: 25.10.2018 Переглядів: 166

Понад 80 тисяч гривень компенсації витрат на лікування отримають 7 киян-учасників антитерористичної операції в рамках реалізації міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам».

Таке рішення було прийнято 24 жовтня у Департаменті соціальної політики на засіданні Комісії з розгляду питань щодо надання коштів на стаціонарне лікування, у тому числі, ендопротезування, слухопротезування та протезування ока, компенсації витрат на стаціонарне лікування, відшкодування коштів на складне протезування киянам-учасникам антитерористичної операції (у тому числі бійцям-добровольцям), які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України.

Засідання пройшло під головуванням заступника Голови КМДА Валентина Мондриївського, за участю представників структурних підрозділів КМДА, Сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у м. Києві, Київського міського центру допомоги учасникам АТО.

Це було перше засідання у рамках комісії, і в Департаменті соціальної політики  продовжують збирати заяви від киян-учасників АТО задля надання необхідної компенсації на лікування.

За детальною інформацією щодо отримання такої компенсації звертатися до представників Сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у м. Києві (адреса: м. Київ, Хрещатик, 36, конт.тел. 098-880-62-55 Олена Шкрабтак).