Представник Служби в Харкові взяв участь у заходах до Дня Конституції

Дата: 30.06.2016 Переглядів: 136

Головний спеціаліст сектору Державної служби України у справах ветеранів війти та учасників антитерористичної операції в Харівській області Юрій Корсунов  разом із представниками місцевої громади, головою Харківської обласної державної адміністрації Ігорем Райніним, керівництвом міста та представниками ветеранських організацій взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня Конституції України.

Учасники  здійснили церемонію покладання квітів до пам’ятника Незалежності.

13495087_639265352896038_1756958972112589559_nУ виступах посадових осіб, представників громадськості головним лейтмотивом було те, що прийнятій у 1996 році Верховною Радою Основний закон України став реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарантія незалежності і соборності України. Вона наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості, – підкреслювали виступаючі.

Делегати урочистого зібрання побажали присутнім мешканцям і гостям Харкова, щоб це свято додало всім наснаги і творчих здобутків, звершення усіх планів заради світлого майбутнього України!