Представник Служби взяв участь у обговоренні питань соціально-правового захисту поранених учасників бойових дій

Дата: 18.03.2019 Переглядів: 86

У приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулось засідання круглого столу з питань вирішення проблем поранених учасників бойових дій та врегулювання запобігання дискримінації осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Під час заходу обговорювали проекти супроводу поранених учасників бойових дій. Проекти розроблені з метою  соціально-правового захисту, підтримки та реабілітації ветеранів.

На заході були присутні представники обласної МСЕК, управління з питань учасників АТО Департаменту соцзахисту Дніпровської міської ради, Фонду соціального захисту інвалідів України, першого центру безоплатної правової допомоги, управління з питань сім’ї та молоді, психологи, делегати правозахисних та громадських об’єднань учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів. Участь у засіданні круглого столу взяв начальник Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Олексій Корж.

Після тривалих обговорень було вирішено створити робочу групу, яка буде опікуватись зв’язками із соціальними службами, військкоматами, військовими частинами; опрацюванням медичних документів поранених учасників бойових дій; юридичним супроводом поранених учасників АТО/ООС та представництвом їх інтересів; контактами з лікарськими комісіями; забезпеченням отримання пораненими кваліфікованої медичної та фізичної реабілітації.

Також було прийнято рішення включити до комісій МСЕК, які проводять огляд поранених учасників бойових дій, представників Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності для вирішення питань про втрату професійної працездатності.