Представників ветеранських громадських організацій запросили до Міноборони

Дата: 02.12.2015 Переглядів: 128

1 грудня в Міністерстві оборони України керівники Міноборони приймали ветеранів війн та військової служби з нагоди Дня відзначення 24 річниці Збройних Сил України та для обговорення нагальних питань сьогодення.

Учасники заходу обговорили основні напрями взаємодії Міністерства оборони України з представниками ветеранських громадських організацій щодо питань реалізації політики Президента України та Уряду, в тому числі у військовій сфері. Також розглянули питання підвищення рівня військово-патріотичного виховання військовослужбовців, допризовної молоді та інформування суспільства про зміст, цілі та хід реформ, поточних і перспективних завдань Збройних Сил України та ролі ветеранських організацій у цих процесах.

Заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян говорив про поглиблення співпраці з ВГО ветеранів задля досягнення однієї спільної мети – підсилення обороноздатності країни. Він подякував ветеранам за їх допомогу і досвід у військовій сфері.

Також під час зустрічі низку представників ветеранських громадських організацій було нагороджено відзнаками Міністерства оборони України — нагрудними знаками “Знак пошани”.
На завершення заходу сторони обговорили проблемні питання, окреслили шляхи їх вирішення та визначили перспективні напрямки співпраці.

Мальцев_міноборониУчасть у заході взяв директор департаменту по роботі з ветеранами та учасниками АТО Державної служби Ігор Мальцев, який виступив з доповіддю щодо перспектив розвитку ветеранського руху.

За матеріалами сайту Міноборони