Представники інститутів громадського суспільства обговорювали питання співробітництва України і НАТО

Дата: 23.10.2018 Переглядів: 73

У вівторок, 23 жовтня, у Національному інформаційному агентстві “Укрінформі” відбувся круглий стіл «Нова візія відносин Україна-НАТО», який провели Громадська Ліга Україна-НАТО спільно з Центром інформації та документації НАТО в Україні.

Про це повідомляє голова Всеукраїнського об’єднання ветеранів Юрій Самойленко, який взяв участь у засіданні круглого столу.

Порядок денний був таким:

-Конституційне закріплення курсу України на євроатлантичну інтеграцію.

-Чи будуть запроваджені стандарти і критерії НАТО до 2020 року?

-Що українці думають і знають про НАТО?

-Ефективність реалізації Річної Національної Програми (РНП) співробітництва України з НАТО та Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України.

За словами аналітика Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва Руслана Кермача, у суспільстві досить велика підтримка щодо вступу України в НАТО.  Він зауважив, що за даними опитування, проведеного Фондом у серпні, 42% українців підтримують вступ країни до НАТО, 35% підтримали позаблоковий статус України, 6% виступають за військовий союз із Росією й іншими країнами СНД. Не змогли відповісти 16,3%.

Як наголосив заступник начальника Управління співробітництва з НАТО Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України Сергій Вербицький, перед нашою державою зараз стоїть завдання “досягнення стратегічно важливих стандартів, які  нам дозволять максимально наблизитись до НАТО”.

Більше інформації – на сайті Укрінформ