Представники Служби відвідують поранених бійців АТО

Дата: 18.03.2015 Переглядів: 309

18 березня у Головному військово-медичному клінічному ордена Червоної Зірки центрі “Головний військовий клінічний госпіталь” відбулося урочисте вручення багатофункціонального інвалідного візка Олексію Литовченко, бійцю, який постраждав, захищаючи незалежність нашої держави на Сході країни.

Засіб для пересування був доставлений спонсорами з Італії за сприяння проекту “Життя без меж” та волонтерів, які опікуються постраждалими бійцями АТО. Олексій, у якого ампутована нога та є внутрішні пошкодження, задоволений тим, що візок зручний для сидіння і легкий у пересуванні. З Олексієм та іншими нашими постраждалими бійцями практично невідлучно знаходяться волонтери. Ось і цього разу разом з Олексієм інвалідний візок приймає координатор волонтерської сотні “Доброволя” в шпиталі Інна Данченко.

На врученні також були присутні представники Служби Сергій Кириленко та Ірина Шульга. Ірина, до речі, частий гість в госпіталі. Вона консультує бійців, надає роз’яснення з питань діяльності Служби у сфері допомоги пораненим учасникам АТО, фахово доводить сам процес протезування, просто підтримує тих, хто перестав вірити в себе.

Наприкінці зустрічі Ірина Шульга та Інна Данченко обмінялися думками щодо координації спільних зусиль волонтерів та державних органів у справі допомоги та реабілітації поранених учасників АТО.