Представники Служби взяли участь у конференції «ВІЙНА НА ДОНБАСІ. 2014 – 2018 рр.»

Дата: 12.04.2019 Переглядів: 152

11 квітня 2019 року в Києві відбулася IV Всеукраїнська наукова військово-історична конференція «ВІЙНА НА ДОНБАСІ. 2014 – 2018 рр.».

Організаторами традиційно виступили Міністерство оборони та Національний військово-історичний музей України.

Науковий форум об’єднав понад 80 учасників: військових істориків, дослідників, учасників бойових дій, музейників, волонтерів. Участь у конференції взяли директор Департаменту по роботі з в ветеранами війни та учасниками учасників антитерористичної операції Державної служби України у справах в ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Сергій Лапа та головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Служби Костянтин Денисов.

У рамках конференції обговорювалися доповіді у межах широкого кола проблем, а саме: історія бойових дій під час Війни на Сході України, перебіг окремих військових операцій, діяльність військових частин під час Війни на Донбасі, герої військового протистояння на Донбасі, використання військової техніки та захисного спорядження під час бойових дій, діяльність груп цивільно-військового співробітництва МОУ та волонтерських організацій, військово-політичні наслідки конфлікту, військові та цивільні втрати, відображення подій Війни на Сході України в музейних виставках і експозиціях.

У ході заходу головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Служби Костянтин Денисов виступив перед присутніми з доповіддю щодо процесу адаптації українських військових до мирного життя.