Презентація книги „Пам’ять серця”

Дата: 21.12.2016 Переглядів: 119

У приміщенні Київського міського палацу ветеранів відбулась презентація XIV частини літературно-публіцистичного альманаху „Пам’ять серця”, присвяченого 71-й річниці Перемоги у Другій світовій війні та 75-й річниці початку цієї війни.

Участь у підготовці та виданні книги взяли: Київська міська організація ветеранів; Асоціація ветеранів внутрішніх військ та Національної гвардії України; ПП „Золоті ворота”; колектив телеканалу „Інтер”.

Цей альманах містить спогади безпосередніх учасників та розповіді про подвиги головних діючих осіб Другої світової війни – колишніх солдатів, партизанів, підпільників, юних синів полків і народних месників, дітей війни, на чиї плечі випали нестерпні страждання і велика місія із відновлення країни.

В рамках презентації завідувач Сектору інформаційно-аналітичної роботи Служби           В. Альохін привітав тих хто долучився до роботи над створенням книги та наголосив на тому, що активісти ветеранського руху є міцною основою громадянського суспільства в Україні. В рамках презентації вручено подяку голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  А. В. Дерев’янка колективу, який збирав, аналізував та структуризував інформацію, яка і перетворилась в „Пам’ять серця”.