Презентація Всеукраїнського футбольного турніру „Кубок Нескорених”

Дата: 23.03.2018 Переглядів: 161

22 березня в приміщенні Федерації футболу України відбулась презентація Всеукраїнського футбольного турніру „Кубок Нескорених”, присвячена початку відбору команд учасників турніру з областей України.

Турнір відбудеться у рамках проведення спортивних змагань серед ветеранів АТО „Ігри Нескорених” за ініціативи Вадима Свириденка – Уповноваженого Презедента України з питань реабілітації учасників АТО.

Мета турніру – психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація військовослужбовців-учасників бойових дій.

Всеукраїнський турнір з футболу „Кубок Нескорених” проводиться серед ветеранів війни та діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які мають відповідне посвідчення та отримали поранення, каліцтва, контузії під час виконання службових обов’язків в зоні проведення АТО, а також в ході миротворчих операцій за участю України.

До складу організаційного комітету з підготовки та проведення Всеукраїнського турніру „Кубок Нескорених” входять представники: Міністерства оборони України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Національної гвардії України, Федерації футболу України, Асоціації футболу інвалідів України, трастового фонду НАТО в Україні, проекту „Ігри Нескорених”.

Презентацію розпочав президент Федерації футболу України Андрій Павелко. Він висловив надію, що цей турнір сприятиме психологічні й реабілітації учасників АТО та їхній адаптації у мирному суспільстві. Також Андрій Павелко пообіцяв, що окрім призів та подарунків для учасників турніру Федерація футболу України забезпечить команду переможця квитками на фінал Ліги Чемпіонів УЄФА, що пройде цьогоріч у м. Києві.

Уповноважений Презедента України з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко розповів присутнім про положення турніру, медичні обмеження для учасників та запросив активно долучатись до участі у турнірі та до допомоги у його проведенні.

Під час пресс-конференції Оксана Горбач – координатор проекту „Ігор Нескорених” в Україні зазначила, що ведеться робота для того, щоб в майбутньому Україна отримала право провести у себе спортивні змагання серед військовослужбовців „Ігри Нескорених” і, як приймаюча сторона, може запропонувати організаторам включити футбол до цих змагань.

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції активно долучається до заходів з підготовки та проведення Всеукраїнського турніру з футболу „Кубок Нескорених” через свого представника – Владислава Альохіна, завідувача Сектору інформаційно-аналітичної роботи Служби (члена організаційного комітету).

Посилання на новину – на сайті агентства “Укрінформ”