Президент України привітав перших ветеранів, відзначених медаллю “70 років Перемоги над нацизмом”

Дата: 11.05.2015 Переглядів: 178

9 травня 2015 року шістнадцять українських ветеранів Другої світової війни першими отримали нову відзнаку Президента України – ювілейну медаль “70 років Перемоги над нацизмом”.

Вітаючи ветеранів, Петро Порошенко подякував кожному та наголосив, що для нього велика честь зустрітися з українськими ветеранами, які звільнили Європу від нацизму. “Завжди Український народ схиляв голову перед пам’яттю загиблих, і завжди найвищим пріоритетом є шанування ветеранів. Дуже дякую вам за ваш подвиг”, – сказав Петро Порошенко.

Президент запевнив ветеранів, що прапор Перемоги, який вони гордо несли 70 років, зараз у надійних руках українських солдатів та офіцерів.

“Незважаючи на те, що пройшло 70 років, відкритість ваших сердець, ваші посмішки, здатність міцно тиснути руку є прикладом для молодого покоління. Друзі мої, будьте здорові. Зі святом вас!”, – сказав Глава держави.

Від імені присутніх ветеранів Емілія Іванівна Іванченко подякувала Президенту за увагу та наголосила: “Ми прожили довге і важке життя. Єдине, про що ми вас просимо – тримайте державну владу, як потрібно для народу, виховуйте підростаюче покоління і знайте – солдат завжди буде”.

Нагороди вручив Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук. Незабаром цими почесними нагородами будуть відзначені ветерани Другої світової війни по всій Україні.