Питання взаємодії органів влади та ветеранських організацій підіймали на Закарпатті

Дата: 23.10.2017 Переглядів: 143

20 жовтня заступник Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Іван Балашов здійснив робочу поїздку в пгт. Міжгір’я Закарпатської області.

У державній адміністрації Міжгірського району відбулась робоча нарада за участю представника Служби, голови державної адміністрації, заступника голови державної адміністрації, керівника апарату Міжгірської РДА, військового комісара Міжгірського РВК, ветеранів Афганістану та АТО. На нараді обговорювались питання взаємодії органів влади та ветеранських організацій. Нарада пройшла в конструктивній обстановці, намічено шляхи практичної роботи та взаємодії. Під час нараді, як член правління ВАсВА та АТО, Балашов І. А вручив відзнаку Міністерства оборони України «За сприяння Збройним Силам України» активісту  І. Івасю – учаснику бойових дій в Афганістані.

Наприкінці робочої поїздки учасники наради вшанували загиблих під час Афганської війни та антитерористичної операції та поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.