Рада регіонального розвитку Хмельниччини за участі Президента України

Дата: 21.03.2019 Переглядів: 134

20 березня 2019 року Президент України Петро Порошенко взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку Хмельниччини, що було присвячене затвердженню Перспективного плану розвитку Хмельницької області на 2019-2021 роки. Захід було проведено з метою обговореня перспективи області та остаточного визначення пріоритетів подальшого розвитку. В засіданні взяли участь представники виконавчої влади і місцевого самоврядування, представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Олександр Катеренчук, Микола Климюк, предстаставники центру допомоги учасникам АТО, волонтери, громадськість.

Глава держави відзначив успіхи Хмельниччини в реалізації цілої низки реформ, що відбуваються в державі.

Особливо Президент відзначив вагомий внесок області у реалізації реформи децентралізації, де вона займає лідерські позиції. Про це свідчать і перші результати і готовність людей працювати заради змін у житті громад.

В своїй промові Петро Порошенко також подякував хмельничанам за підтримку української армії, яка на його тверде переконання є гарантом суверенітету і незалежності нашої держави.

Гарант відзначив військові частини Збройних Сил України, які дислокуються на території Хмельницької області, як професіоналів своєї справи, а саме  окремий полк спеціального призначення та окремий центр спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України,  бригаду тактичної авіації, яку неодноразово визнавали кращою авіаційною бригадою Повітряних Сил Збройних Сил України, окрему ракетну бригаду та окремий полк дистанційно керованих літальних апаратів.