Разом – ми сила! Центри реабілітації інформують про свою діяльність

Дата: 03.07.2015 Переглядів: 246

У Коростені розпочав роботу Центр допомоги учасникам АТО. Метою його діяльності є всебічна підтримка бійців – учасників АТО та членів їх сімей. Об’єднання надаватиме юридичну та психологічну допомогу учасникам бойових дій.

Центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи є координаційною структурою в допомозі учасникам АТО та їх сім’ям. Центр має потужну базу для надання соціально-психологічної допомоги цій категорії населення. В Центрі працюють висококваліфіковані психологи, соціальні педагоги, соціолог, педагог-організатор.

10 червня 2015 року в Центрі соціально-психологічної реабілітації населення відбулося засідання Центру допомоги учасникам АТО з питань співпраці з органами виконавчої влади, бізнесовими структурами, волонтерами, громадськими організаціями, які надають допомогу учасникам АТО.

В ході засідання обговорювалися проблемні питання учасників АТО та членів їх сімей, а також розроблялася стратегія допомоги учасникам АТО.

Учасники заходу дійшли висновку, що зараз дуже важливо усвідомити – діяти завжди легше тоді, коли зусилля об’єднані. Діяльність, пов’язана з допомогою учасникам АТО, об’єднала навколо себе людей абсолютно різних спеціальностей, соціального статусу, інтересів та віку. Усі ми просто зрозуміли в один момент, що саме від нас великою мірою залежить збереження життя українських воїнів та й самої країни.

Фото до статті-Разом ми сила 2

В засіданні взяли участь заступник міського голови, директор та спеціалісти Центру соціально-психологічної реабілітації населення, начальник управління праці та соціального захисту населення, голова ГО “Коростенський центр допомоги учасникам АТО”, голова ГО “Братство ветеранів АТО Коростенщини”, головний лікар центральної міської лікарні, волонтери та інші.