Різні покоління ветеранів зустрілись у м. Борзна Чернігівської області

Дата: 12.06.2017 Переглядів: 312

10 червня 2017 року в м. Борзна Чернігівської області зустрілись учасники бойових дій – ветерани Афганістану, учасники антитерористичної операції  на Сході України з метою проведення заходів з вшанування пам’яті загиблих побратимів.

Цьому був присвячений восьмий міжрайонний турнір зі спортивної риболовлі. Турнір був проведений на річці Борзенка. Проявити свої таланти і помірятися силами виявили бажання двадцять команд з Києва, Чернігова, Ніжина, Коропа, Носівки і Борзни. Погода начебто і не сприяла гарному настрою та кльову – небо затягнуло хмарами,  дув холодний вітер, але рибалки не зважали  і жартували, що успіх залежить не від погоди, а уміння і трішечки везіння.

Процес риболовлі розпочався о сьомій ранку і тривав чотири години. «За вимогами спортивного рибальства кількість гачків не більше п’яти, кількість вудочок не обмежується»,  – нагадав учасникам на початку змагань організатор турніру, голова районного відділення УСВА Валерій Молотов. У кожного рибалки була своя тактика, але клювало не в усіх. Комусь пощастило впіймати півкілограмових щуку і коропа, у інших чіплялися на гачки лише карасики.

Після закінчення змагань учасників запросили на підрахунок та зважування улову. Суддівська колегія визначила призерів. Більше кілограма впіймала команда рибалок з Борзни  і виборола перше місце (капітан Віктор Ковтун), на другому команда Чернігівського земляцтва з Києва (капітан Сергій Кудін), на третьому – ніжинці (капітан Володимир Драб).

Нагородження переможців і учасників медалями, грамотами і цінними призами провели народний депутат  України Валерій Давиденко, за підтримки якого й відбувся турнір, голова Чернігівської обласної спілки ветеранів Афганістану Олександр Соколов, Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев’янко, голова Борзнянського відділення Чернігівського земляцтва Володимир Леміш. Теплими словами рибалок і гостей вітали голова райдержадміністрації Віра Проскура, голова райради Віктор Горбащенко, міський голова Анатолій Койда.

 

Цьогорічний турнір зі спортивної риболовлі серед учасників бойових дій  та інвалідів  присвячений  пам’яті загиблих земляків в АТО та Афганістані. Учасники  і гості поклали квіти до пам’ятного знака загиблим «воїнам»-афганцям і вшанували хвилиною мовчання їхню пам’ять і загиблих воїнів АТО. А завершився захід пригощанням рибальською юшкою.

Під час турніру учасники заходу  мали можливість поспілкуватись, обговорити багато питань, що стосуються взаємодії ветеранських організацій.

Присутній на заході Артур Дерев’янко відповідав на численні питання, що наразі турбують ветеранів війни та бійців АТО, та надав інтерв’ю кореспонденту “Чернігівського порталу”

 

 

Турнір був проведений за підтримки Борзнянського районного відділення УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) у Чернігівській області.