Розуміємо, допомагаємо, дбаємо

Дата: 25.04.2019 Переглядів: 38

Волонтерство як вид діяльності завжди залишалось однією з форм благодійності. Перші повноцінні волонтерські організації були створені у ХХ ст. в післявоєнний період, коли в Європі активно пропагувалася безкорислива допомога постраждалим у Першій Світовій війні. Сьогодні волонтерський рух активно розвивається і підтримується на державному рівні, є Координаційний комітет міжнародної волонтерської служби (CCIVS) під егідою ЮНЕСКО, штаб-квартира якого знаходиться в Парижі.

 Волонтери завжди були невід’ємною частиною допомоги спеціалістам Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби. Саме вони на початку бойових дій стали підтримкою учасникам антитерористичної операції на сході України, саме їм, найактивнішим, присвячено чільне місце в експозиції музею АТО при ЦСПР.

Вкотре волонтери зібралися в центрі аби обговорити важливі питання, пов’язані з його роботою, та щодо безпосереднього надання допомоги учасникам бойових дій.

До переліку заходів, визначених під час засідання волонтерської групи, ввійшли: підготовка до відзначення 25-ї річниці Іванківського ЦСПР, залучення учасників АТО до проведення масових заходів, у тому числі спортивних змагань.