Семінар у Боярці “Перспективи діяльності Центрів СПРН у 2016 році”

Дата: 09.12.2015 Переглядів: 171

8 грудня 2015 року в Києво-Святошинському ЦСПР (м.Боярка) відбувся семінар для Центрів соціально-психологічної реабілітації населення на тему “Перспективи діяльності Центрів у 2016 році”.

DSCN1012

На семінарі були присутні представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО: головний спеціаліст відділу соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації Юлія Мазур, завідуюча сектором кадрової роботи Діана Завора та завідуюча сектором внутрішнього аудиту Альона Миронець.

Центри представляли директори Ангеліна Лахтадир (Києво-Святошинський центр), Людмила Бойко (Бородянський), Віктор Одиниця (Славутицький), Сергій Виговський (Коростень) та заступник директора Іванківського центру Людмила Шелест. Також були присутні заступники з методичних питань, керівники інформаційно-аналітичних служб, інші фахівці. Семінар також відвідала представник Міністерства надзвичайних ситуацій, багаторічний куратор Центрів в центральних органах влади – Антоніна Іщенко.

??????????

Фахівці Держслужби змалювали весь спектр як досягнень в діяльності Центрів, так і проблем, що ще чекають на своє вирішення, надали методичну допомогу профільним спеціалістам в організації кадрової, номенклатурної та внутрішньої аудиторської діяльності.

В конструктивній дружній атмосфері учасники семінару обговорили основні напрямки діяльності фахівців Центрів у 2016 році. Представники Центрів СПР в своєму обговоренні зосередились на практичних аспектах роботи з учасниками АТО та членами їхніх сімей, поділилися своїм досвідом у залученні порівняно нової цільової групи до послуг, що надають спеціалісти Центрів, до групової роботи та масових заходів.

Фахівці інформаційно-аналітичних служб (ІАС) ЦСПР віднайшли можливість попрацювати в своєму вузькому колі і обговорили перспективи створення спільної “сім’ї” сайтів та підвищення ефективності інформаційної роботи шляхом використання сучасних інтернет-технологій. Всі дійшли згоди, що потрібно провести окремий семінар для працівників інформаційно-аналітичних служб Центрів на базі Києво-Святошинського ЦСПР.

Про це повідомляється на сайті Києво Святошинського ЦСПР.