Школярі Коростеня вітали військовослужбовців – учасників АТО

Дата: 05.12.2016 Переглядів: 178

2 грудня 2016 року до Коростенського міського ліцею ( ЗОШ № 6) у гості до школярів запросили учасників АТО м. Коростень разом з соціальним педагогом Вікторією Обиход  на виховну годину, присвячену розповіді дітям про захист східних кордонів України.

Діти розпитували воїнів про події, які відбуваються на сході країни, дуже пишались патріотизмом та героїзмом гостей, розглядали з захопленням бойовий прапор,котрий бійці принесли з собою.

_y0lguuyptgСпівали для них пісні, розповідали вірші, подарували малюнки, а також попросили передати листи та листівки воїнам-побратимам, які ще не повернулись додому. Одна з учениць власними руками пошила прапорець, інша – подарувала ляльки-мотанки.

Наших захисників дуже розчулила ця зустріч, вони були вдячні за теплий прийом та подарунки. Діти приділили увагу учасникам АТО, обнімали та цілували їх, адже вони є прикладом сили, мужності, нескореності для підростаючого покоління. Своїм героїзмом наголошують на безмежній любові до своєї рідної неньки України, своїми діями та сміливістю запевняють, що  варто її захищати і відстоювати свободу українців. Всі як один учасники АТО бажають лише одного – щоб кожна дитина росла щасливою, а вже про мир вони подбають.

mhdjlwsxk-4Того ж дня діти старших класів в актовому залі влаштували концерт для учасників АТО  з метою привітати їх зі святом 6 грудня, Днем Збройних Сил України. Хоч і раніше, але було дуже приємно всім присутнім колишнім військовослужбовцям почути слова шани та відчути себе потрібними у захисті нашої молоді.

4 грудня,  під час зустрічі групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше» у Центрі соціально-психологічної реабілітації м. Коростень,  який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, захисники привітали волонтерів з їх святом (5 грудня – Міжнародний день волонтера). Подякували за їх доброту, сміливість, чесність, патріотизм, безвідмовність та безкорисливість та вручили їм подарунки.

tehtg5ojziyТакож на зборах привітали іменинників, це вже стало доброю традицією групи «Гуртом легше».

Центр запрошує всіх відвідати групу само- та взаємодопомоги «Гуртом легше»,  зустрічі якої відбуваються кожної неділі о 13:00 (тел. (04142)2-23-66).

Передає фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Любов Паламарчук