Шляхами бойової слави Черкащини!

Дата: 31.08.2015 Переглядів: 145

27–28 серпня 2015 року делегація ветеранів України, до складу якої увійшли учасники Другої світової війни, учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани Збройних Сил України, керівники всеукраїнських громадських об’єднань ветеранів, відвідали місця поховань полеглих в роки Другої світової війни на території Черкаської області.

У місті Корсунь-Шевченківський делегація ветеранів разом з ветеранським активом міста поклала вінки та квіти до обеліска воїнам загиблим в Корсунь-Шевченківській наступальній операції у 1944 році.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У державному історико-культурному заповіднику міста Корсунь-Шевченківський ветерани ознайомились з експозицією музею, архівними документами та виставкою, яка присвячена черкащанам-учасникам антитерористичної операції.

За вагомий внесок у справу національно-патріотичного виховання молоді заступник директора департаменту по роботі з ветеранами Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Юрій Бубленко вручив історико-краєзнавчому музею пам’ятний знак Служби.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Наступного дня ветерани зустрілись з ветеранською спільнотою м. Умань, представниками уманського міського управління соціального захисту населення та поклали вінки і квіти до Обеліску Слави полеглим в боях за Вітчизну у роки Другої світової війни та до пам’ятного знаку в’язням концтабору “Уманська яма”

Працівники уманського міського управління соціального захисту населення познайомили учасників делегації з роботою реабілітаційного комплексу для людей з особливими потребами, а ветерани, в свою чергу, вручили центру пам’ятний знак Служби “За соціальний захист ветеранів”.

Кульмінацією поїздки до Черкащини стало відвідування ветеранами дендрологічного парку “Софіївка”, широко відомого далеко за межами України, як одного із найвидатніших творінь садово-паркового мистецтва ХVIII–XIX століть.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA