Слідами Першої світової війни

Дата: 13.11.2018 Переглядів: 97

Головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Володимир Веркалець взяв участь в урочистій церемонії перезахоронення останків воїнів, знайдених пошуковцями всеукраїнського громадського об’єднання “Союз “Народна пам’ять” під час проведення пошукових військово-меморіальних експедицій в Карпатах 2014-2018 років.

Захід відбувся 11 листопада на території меморіалу пам’яті солдат Австро-Угорщини, загиблих під час Першої світової війни, що в селі Татарів Яремчанської міської ради Івано-Франківська області.

Як відмічалось у виступах представників громадської організації, за роки пошукових експедицій на території Івано-Франківської області було виявлено та ексгумовано останки більш ста вояків, загиблих в ті воєнні часи в Карпатах, половина з яких – військові Австро-Угорської армії.

На заході були присутні пошуковці ВГО “Союз “Народна пам’ять”, представники органів місцевої влади, мешканці краю, духовенство, представники іноземних держав.

Священнослужителі відправили заупокійну молитву та здійснили чин перепоховання спільно з представниками громадської організації.