Центр СПР м. Славутич проводить заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2015 Переглядів: 115

1 грудня 2015 року працівники Соціально-психологічного центру завітали до Центру реабілітації дітей-інвалідів з благочинною акцією до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Новое изображение-2Вони створили дітям справжнє свято: за допомогою лялькових персонажів показали казку про пригоди лінивої та неохайної дівчинки. На початку вистави діти відгадували загадки і всі разом раділи за правильні відповіді на них. Кульмінацією заходу стала поява нового казкового героя Смішарика, який запросив їх у танок та роздав солодкі подарунки.

Новое изображениеОбличчя дітей осявала тепла посмішка, бо подібні акції викликають позитивні емоції, які потрібні всім дітям – як здоровим так і хворим. Такі заходи дуже допомагають у процесі їх реабілітації.

У буденному житті ми часто не помічаємо біль інших людей і відчуваємо його тільки тоді, коли горе приходить до наших близьких. Але, якщо кожен хоча б на мить задумається над проблемою дітей-інвалідів, і хоча б якимось позитивним вчинком допоможе їм, це вже покращить їх емоційний стан і вони відчують турботу інших людей. Адже вони ні в чому не винні. Вони — янголята…