ЦСПР м. Коростень провів свято – «Намалюй свою мрію!»

Дата: 04.06.2018 Переглядів: 115

1 червня вся світова спільнота відзначала Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме у дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Центр соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, також відзначав це свято у рамках Всеукраїнської акції «Намалюй свою мрію!».

Провідний фахівець із соціальної роботи Віра Гис організувала та провела свято для учнів 5-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Коростеня з метою ознайомлення з історією та причинами становлення свята, правами та свободами маленьких громадян, виховання поважного ставлення до особистості та з метою патріотичного виховання.

На цей захід було запрошено учасника бойових дій Олександра Коберника. У запропонованій презентації діти мали можливість познайомитися з умовами його перебування у зоні бойових дій,  учасник АТО  розповідав про свій внесок у захисті нашої Батьківщини. Діти уважно слухали, затамувавши подих, а далі маса запитань посипалась від допитливих вихованців.

Всі присутні на  святі були активними учасниками цього дійства. Впродовж відведеного часу діти розгадували питання вікторини, декламували вірші, співали пісні.

Основна частина свята – творча. Адже дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Власне було запропоновано всім учасникам акції,  і дорослим і діткам, намалювати свою мрію. Різні виявилися у діток мрії, але одна з них, яка об’єднувала всіх, це – мрія жити під мирним голубим небом.

Діти – це найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Фахівці Центру бажають всім нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, сяючих посмішок, розуміння з боку батьків та ровесників.

То ж хай буде у світі мир, мир у нашій країні, хай всіх нас вітає кожного дня привітне сонечко, хай цвіте на личках дітей радісна усмішка і дзвінко лунає веселий дитячий сміх.