Тим, хто боронить нашу землю від ворога, присвячує режисер “Кіборгів” свої фільми

Дата: 26.03.2019 Переглядів: 91

В Одесі в конференц-залі “Marlin hotel” відбулася глибоко-емоційна і зворушлива творча зустріч з Ахтемом Сеітаблаєвим, українським кіноактором, режисером та сценаристом.

У залі поряд з небайдужими одеситами, представниками творчої інтелігенції присутні ветерани – учасники АТО/ООС, волонтери, студенти.

За сприяння керівника Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Миколи Сторожука до участі у змістовно-патріотичному заході  долучилися більше 100 курсантів Військової академії.

Ахтем Сеітаблаєв звернувся до присутніх у залі військових та ветеранів АТО/ООС: ” За те, що я маю змогу знімати фільми, пити свою каву, цілувати своїх дітей – я завдячую вам. Тим, хто боронить нашу землю від ворога” та запропонував вшанувати пам’ять загиблих воїнів  хвилиною мовчання.

Режисер говорить про надзвичайно важливі, фундаментальні речі: любов до рідної землі, пам’ять свого народу, вдячність та шану тим, хто захищає нашу Батьківщину, їх мужність та самовідданість.

Були презентовані трейлери фільмів: “Хайтарма”, “Чужа молитва”, “Кіборги” та “Захар Беркут”, екранізація останього розпочнеться в жовтні та знятого за мотивами однойменної історичної повісті Івана Франка. Слоган фільму – «У свободі моя сутність».

Творча зустріч проходила у формі діалогу, одесити мали змогу задавати чисельні питання, на які Ахтем відповідав правдиво, відверто та із задоволенням.