У Головному військовому клінічному госпіталі відзначили Міжнародний день миротворців

Дата: 29.05.2017 Переглядів: 104

Сьогодні у приміщенні Національного військово-медичного клінічного центру „Головний військовий клінічний госпіталь” відбулось урочисте відзначення Міжнародного дня миротворців.

Окрім начальницького та особового складу госпіталя, на заході були присутні Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко та голова правління Київської міської асоціації „ІВАР” Микола Гордіюк.

Учасникам свята було проведено екскурсію в музеї госпіталя, під час якої розказано про його історію від дня створення і по теперішній час, про видатних працівників закладу та сучасних героїчних воїнів.

Під час заходу до присутніх з вітальним словом звернувся Артур Дерев’янко. Зокрема він зазначив: „Збройні сили України беруть участь в міжнародних миротворчих операціях вже більше 20-ти років. За цей час близько 50 тисяч українських військовослужбовців побували в багатьох гарячих точках планети, де продемонстрували всьому світу високий професіоналізм і надійність. Наразі, у складний для Батьківщини час, наші воїни мужньо виконують завдання із захисту незалежності та територіальної цілісності України, застосовуючи досвід, здобутий під час миротворчих операцій”.

В рамках заходу Голова Служби  вручив державні нагороди працівникам госпіталю, а Микола Гордіюк – відзнаки громадського об’єднання.

Присутніх привітав начальник військового госпіталю Анатолій Казмірчук та закликав всіх до наполегливої праці. „Життя та здоров’я наших воїнів – найвища цінність для всіх нас”, – зазначив він.