У Івано-Франківську із ветеранами спілкувались міністр юстиції та представник Служби

Дата: 18.06.2019 Переглядів: 63

14 червня в приміщенні міської ратуші м. Івано-Франківська відбулася зустріч міністра юстиції Павла Петренка з учасниками бойових дій на сході України, волонтерами і громадськими активістами. Участь у зустрічі взяв головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Володимир Веркалець.

Під час годинного спілкування захисники країни мали змогу отримати від посадовців відповіді на актуальні хвилюючі питання. Наприкінці зустрічі  Володимир Веркалець вручив учасникам бойових дій книги-пам’ятки, складені для ветеранів російсько-української війни. Пам’ятка, що розроблена громадською організацією «Юридична сотня» спільно з фахівцями Мінсоцполітики, Служби, Міноборони та Генерального штабу ЗСУ покликана забезпечити  військовослужбовців базовою інформацією щодо пільг, прав і соціальних гарантій, а також надає рекомендації щодо порядку дій в певних ситуаціях.

Володимир Веркалець подякував керівництву Івано-Франківського територіального управління юстиції за друк пам’ятки та допомогу в інформуванні ветеранів війни, запевнив в продовженні співпраці з центрами надання правової допомоги та підключення до даної роботи ветеранських організацій районів та міст області.