У Коростенському ЦСПР відбувся семінар – тренінг для соціальних працівників

Дата: 22.03.2018 Переглядів: 137

21 березня на базі комунальної установи Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Коростеня психологом Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені (що належить до сфери управління Служби), Надією Волківською був проведений семінар – тренінг для соціальних працівників.

Тема виїзного заходу – «Налагодження комунікативних зв’язків з людьми похилого віку та людьми з обмеженими можливостями».

У ході заходу були розглянуті особливості роботи з людьми різних соціальних категорій, озвучені головні психологічні проблеми  людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями, виділені актуальні запитання для налагодження стосунків з цієї цільовою категорією. Не оминули і тему емоційного вигоряння, адже лише емоційно здорова особистість може надати кваліфіковану допомогу потребуючим у ній людям!  Тренінг був доповнений цікавими вправами, які допомогли на практиці відчути учасникам дієвість психологічних рекомендацій.

Тема налагодження міжособистісних стосунків – є досить широкою та актуальною. Тому співпраця між установами на цьому етапі не закінчується, а тільки розпочинається.

Про це повідомляє фахівець із  зв’язків з громадськістю Любов Паламарчук