У КИЄВІ ВІЙСЬКОВИЙ ДРОН ПІДНЯВ У НЕБО ПРАПОР ІГОР НЕСКОРЕНИХ

Дата: 20.08.2018 Переглядів: 97

18.08.2018 українська збірна ІГОР НЕСКОРЕНИХ (Invictus Games) підняла прапор високо в небо

У Києві стяг підняв у небо військовий дрон. Для цього залучили бойовий екіпаж армійської аеророзвідки.

У 2018 році Ігри Нескорених будуть проведені 20-17 жовтня  у Сіднеї, Австралія.

Цього року у Іграх Нескорених приймає участь 18 націй – до країн учасниць Ігор Нескорених доєдналась Польща. Таким чином у Іграх беруть участь:Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США. Кожна з 18 націй Ігор Нескорених цього року отримала прапор у Сіднеї і привезла його додому.

Країни-учасниці Ігор Нескорених 2018 року прийматимуть участь у таких дисциплінах: стрільба з луку, атлетика, веслування на тренажерах, екстремальне керування на Jaguar Land Rover, пауерліфтинг, велоспорт на шосе, регата, вітрильний спорт, волейбол сидячи, плавання, баскетбол у візках, регбі у візках.

В 2018 році Україна вдруге візьме участь в Іграх Нескорених. П’ятнадцять учасників нашої збірної змагатимуться в Сіднеї. Кожен учасник нашої збірної зможе з собою взяти для супроводу одну особу (дружину, друга тощо).

Всього в Іграх у Сіднеї візьмуть участь понад 500 ветеранів збройних сил з 18 країн. Австралійська команда є найчисельнішою і налічує 72 учасники.

У ці дні всі країни-учасниці Ігор Нескорених піднімають прапор Ігор на честь поранених військовослужбовців усього світу. Це символ підтримки та поваги до тих, хто гідно служив своїй країні та ризикував життям заради спокою її жителів.

У проведенні заходу підняття прапору Ігор Нескорених взяли участь начальник управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Феногенов, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Перебойчук та представники ЗМІ.

Довідково:

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

У тестуванні з легкої атлетики приймають участь чоловіки та жінки у наступних видах: біг 60м., біг 400м., біг 1000м., стрибки у довжину (надається по три залікових спроби), штовхання ядра (надається по три залікових спроби, вага снаряду: 6кг. – чоловіки, 4кг. – жінки).

СТРІЛЬБА ІЗ ЛУКА

У тестуванні з стрільби із лука приймають участь чоловіки та жінки на дистанції 9 метрів, мішень 60 сантиметрів (одна серія пробна 3 стріли та залік 3 серії по 3 стріли).

ВЕСЛУВАННЯ НА ТРЕНАЖЕРАХ

У тестуванні з веслування на тренажерах (концепт 2) приймають участь чоловіки та жінки на дистанції одна хвилина та чотири хвилини.

ПАУЕРЛІФТИНГ

У тестуванні приймають участь чоловіки та жінки у трьох вагових категоріях:

чоловіки (легка категорія до 72кг., середня до 97кг., важка 97кг.+)  жінки (легка категорія до 61кг., середня до 79кг., важка 79кг.+)

Жим лежачи проводиться на лаві встановленого зразку згідно правил змагань з пауерліфтингу. Надається три спроби.

ПЛАВАННЯ

У тестуванні приймають участь чоловіки та жінки на дистанції 50м. та 100м. вільним стилем.

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ

У тестуванні приймають участь чоловіки та жінки на ролейному велотренажері на дистанції 5 хвилин (для проходження тестування надається до 5 хвилин розминки на велотренажері)