У Києво-Святошинському центрі реабілітації обговорювали питання працевлаштування учасників АТО та ВПО

Дата: 18.01.2019 Переглядів: 116

17 січня на базі Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, відбулась дискусійна зустріч у рамках пілотного проекту “European experience: правові аспекти працевлаштування від А до Я”.

Проект, що реалізується громадськими організаціями «Міжнародно-інтеграційний центр» та «Координаійний Центр Допомоги», передбачає проведення широкомасштабної соціальної кампанії для інформування громадськості з питань ризиків нелегального працевлаштування як на території України, так і за кордоном. Мета проекту – зниження можливих негативних явищ, пов’язаних із працевлаштуванням, та уникнення потрапляння у кризову ситуацію – трудову експлуатацію.

Участь у дискусії взяла директор Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення Ангеліна Лахтадир, представники організаторів заходу, фахівці Боярської міської ради, центру зайнятості, ЦСПР.

Під час дискусії обговорювали питання законодавчих нюансів працевлаштування у іноземного роботодавця самостійно або із залученням посередника-рекрутера, права та обов’язки суб’єктів зовнішньої трудової міграції; особливості міжнародних угод з питань праці, зайнятості, соціального забезпечення та законодавства іноземних країн щодо працевлаштування громадян України, а також сприяння закордонних дипломатичних установ України щодо підтримки та забезпечення прав суб’єктів зовнішньої трудової міграції.

До діалогу долучились представники громадських об’єднань міста Боярки, зокрема громадської спілки «Спілка учасників АТО м. Боярки», ГО «Об’єднання переселенців “Спільна справа”», ГО «Бізнес – Перспектива» та інші.