У Києві відбувся фінал змагань з функціонального багатоборства «Ігри Героїв»

Дата: 12.09.2018 Переглядів: 171

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Київській області Микола Перебойчук взяв участь у відкритті міжнародного фіналу щорічних змагань з функціонального багатоборства «Ігри Героїв» серeд ветеранів АТО з інвалідністю, представників силових структур, військовослужбовців та цивільних людей з особливими потребами, що відбувся 9 вересня у Києві на території Льодового стадіону (проспект Глушкова).

У змаганнях взяли участь найсильніші адаптивні атлети України та представники Великої Британії, Грузії, Сполучених Штатів Америки та інших країн.

Функціональне багатоборство є програмою вправ на силу та витривалість, до складу якої входять переважно добірки аеробних вправ, зарядки та важкої атлетики і функціонального багатоборства.

Ігри Героїв (англ. Games Heroes) – спортивні змагання ветеранів з інвалідністю та цивільних людей з інвалідністю. Ігри були започатковані в Україні 21 травня 2016 року, проводяться серед ветеранів Збройних сил України, а також цивільних з інвалідністю.

Головна мета «Ігор Героїв» – психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація бійців, соціальна адаптація людей з інвалідністю, поширення спортивного руху серед молоді.

Підтримати учасників проекту «Ігри героїв» прийшли їх рідні, знайомі, волонтери, жителі міста.

У перервах між змаганнями для учасників і глядачів святковий настрій створював Бучанський зразковий хореографічний колектив “Фантазія” (фото худ. керівника Г. Муляр).

Сила духу, віра в себе та прагнення йти вперед – це те, що робить учасників проекту «Ігри героїв» особливими.

За матеріалами Київської ОДА.