У Мелітополі науковці та практики обговорюють соціально-психологічну реабілітацію осіб з травмами війни

Дата: 08.11.2018 Переглядів: 79

8 листопада на базі Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького розпочала роботу регіональна науково-практична конференція «Соціально-психологічна підтримка осіб з травмою війни: міжнародний досвід та українські реалії».

Співорганізаторами конференції є Мелітопольська районна державна адміністрація, громадська організація «Центр «Побратим», всеукраїнська громадська організація «Арт-терапевтична асоціація».

Програма заходу передбачає доповіді практикуючих фахівців, активні методики групової роботи та тематичні майстер-класи.

На відкритті конференції виступив головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, доброволець АТО Тімур Книш.

Після привітального слова він окреслив основні напрямки та особливості реалізації державної програми психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО. Тімур Книш також поділився власним досвідом роботи із психологом після демобілізації з фронту, зазначивши, що психологи-волонтери вже накопичили серйозний досвід роботи, який потребує узагальнення та можливої імплементації на державному рівні.