У Миколаєві вдосконалюють систему соціальної підтримки учасників АТО/ООС

Дата: 27.12.2018 Переглядів: 182

23 та 24 грудня у місті Миколаєві атовці з місцевої громадської організації “Асоціація учасників та інвалідів АТО” (м. Миколаїв) провели стратегічну сесію щодо напрацювання принципів роботи комунальної установи “Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та учасників антитерористичної операції”.

У заході взяли участь головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Павло Саєнко та представники органів соціального захисту області.

В ході дводенного “мозкового штурму” було обговорено величезну кількість завдань, які доведеться вирішувати новоствореної установи. А це складні питання комунікації – від конкретного атовця, його сім’ї, родини переміщених осіб до  представлення їх інтересів в органах влади. Під час засідання було напрацьовано основні засади роботи новоствореної комунальної установи.

Учасники заходу сподіваються, що створена установа допоможе не тільки вказаним верствам населення, а й буде сприяти діалогу у суспільстві.