У Миколаєві ветерани АТО презентують свої бізнес-проекти

Дата: 08.11.2018 Переглядів: 210

Заступник голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Вячеслав Марченко та головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Служби Павло Саєнко візьмуть участь у роботі Всеукраїнського форуму “Ветеран – успішний підприємець”, який відбудеться у м. Миколаєві 9-10 листопада.

Форум відкриється у холі обласного палацу культури міста Миколаїв об 11 годині. Буде представлено експозицію успішних проектів підприємців – учасників АТО та програм підтримки ветеранського бізнесу, серед яких: виробництво м’ясопродуктів, полунична ферма, станція техобслуговування, мережа кав’ярень, ветеринарна клініка, піцерія, молочна ферма та багато інших підприємницьких проектів.

Програмою форуму передбачено проведення конференції “Перспективи ветеранського бізнесу України як фактор розвитку держави”, дискусійної панелі “Ідентифікація проблемних питань у реалізації соціального підприємництва”, а також екскурсії для учасників та гостей форуму на успішні ветеранські проекти м. Миколаєва.

Миколаївська громадська організація “Асоціація учасників та інвалідів АТО”  повідомляє контакти відповідальних осіб:

Босякова Анна +38063 94 770 30,

Нерез Олександра +38093 514 87 98