У Мистецькому Арсеналі розгорнули військовий намет

Дата: 22.05.2019 Переглядів: 83

Камаз, військовий намет, ящики від боєприпасів – в Мистецькому Арсеналі влаштували справжній опорний пункт для ветеранської літератури. АНОНС!

На території Арсеналу встановили намет, який вже 22 травня стане унікальним простором, заповненим книжками авторів-ветеранів та дійсних військовослужбовців, які брали участь в боях у російсько-українській війні.

22 травня можна буде побачити унікальний примірник «Кобзаря», який зазвичай зберігається в Національному військово-історичному музеї, але в цей день він буде у «Ветеранському наметі». Його унікальність в тому, що примірник «Кобзаря» виданий 1939-ого року побував на передовій нашої сучасної російсько-української війни. За час війни, мобілізований боєць 93-ої ОМБр, який нині є ветераном та письменником, Геннадій Молчанов, перебуваючи на війні зібрав чимало автографів побратимів, на сторінках цієї історичної книги.

Для представлення своїх книжок у Ветеранському наметі авторами та колективами авторів подано більш ніж 50 заявок з понад 70 книжками.

Серед авторів відомі Мартін Брест, Олексій Петров, Сергій Сергійович, Леонід Матюхін, Юрій Руденко, Оксана Чорна, Василь Піддубний та багато інших.

«Ветерани проявили чималу активність, вони самі виступили з ініціативою взяти участь у «Книжковому Арсеналі», подавали заявки на участь, цікавились як просуваються справи і допомагали. Для них є дійсно важливим бути залученими до такого великого міжнародного заходу, представити широкому загалу свої книжки, а значить свої погляди, спомини про війну, розказати про побратимів. Мінветеранів всіляко підтримує їх у цій активності. Впевнена, що «Ветеранський намет» стане дійсно родзинкою цього заходу і, можливо, дасть натхнення хлопцям писати ще і ще про війну, яка досі триває», – розповіла заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк.

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» розпочнеться 22  і триватиме до 26 травня.

Заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко запрошує школярів, студентів завітати до «Ветеранського намету». Приходити разом з батьками, друзями, або просто в складі класу разом із вчителями Олександр Леонтійович пропонує в четвер та п’ятницю (23-24 травня) о 10 ранку. Зауважимо, що з 10:00 до 12:00 вхід на територію Мистецького Арсеналу буде для всіх безкоштовний, в межах так званих «соціальних годин», які влаштовують організатори фестивалю.

Чекаємо!