У Полтаві відкрилась фотовиставка «На рубежах мужності»

Дата: 26.12.2018 Переглядів: 112

У Полтавському літературно-меморіальному музеї ім. Івана Котляревського відкрилася фотовиставка «На рубежах мужності» із циклу «Заради майбутнього».

На виставці представлені фотороботи члена Національної спілки фотохудожників України Євгена Шваба та керівника  Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій Олександра Маматова.

Полтава – одне з 9 міст України, яка приймає у себе і демонструє частину великої колекції фотомитців. В експозиції представлені світлини, присвячені героїчному подвигу українських воїнів, які нині захищають Батьківщину. Також виставка спрямована на підтримку військовополонених українських моряків.

Фотографії цікавлять присутніх своїми особливими деталями, виразом обличь на фотопортретах. “Такі виставки повинні нагадувати нам про те що, сьогоднішнім мирним життям в Полтаві, святкуванням сімейних новорічних свят ми зобов’язані простим солдатам в окопах і бліндажах. Треба частіше згадувати про це”, – говорять представники Служби в Полтавській області.

Виставка працює за адресою: м. Полтава, проспект Першотравневий, 18, Полтавський літературно-меморіальний музей ім. Івана Котляревського.