У Запорізькій області відкрили пам’ятну дошку воїнам 37-го батальйону ЗСУ

Дата: 22.01.2019 Переглядів: 107

Подія відбулась 21 січня 2019 року біля адміністративної будівлі Широківської ОТГ Запорізького району, розташованій на однойменній вулиці Героїв  37-го батальйону.

Саме тут, на території села Широке, навесні 2014-го року розпочалось створення батальйону територіальної оборони, бійці якого згодом брали участь у боях за Донецький аеропорт, Дебальцеве, Авдіївку.

Участь у відкритті меморіальної дошки взяли перший командир та ветерани мотопіхотного батальйону, представники місцевої влади, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Запорізькій області Тімур Книш і Костянтин Денисов, учні місцевих шкіл, представники громадськості.

Тімур Книш розповів про власний досвід взаємодії з бійцями батальйону під час перебування в зоні бойових дій, зокрема про вдалі спільні бойові операції: «Коли поруч були запоріжці, ми знали, що ворог з того боку не пройде», – сказав він. Представник Служби наголосив, що запоріжці завжди пам’ятатимуть подвиг земляків із 37-го батальйону, які не повернулися додому з війни (загинуло вісім бійців).

Захід завершився флешмобом єднання до Дня Соборності України.