У Запоріжжі вшанували учасників Революції Гідності

Дата: 16.11.2018 Переглядів: 132

Головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Тімур Книш взяв участь у патріотичному заході з вшанування учасників Революції Гідності, що відбувся 15 листопада 2018 року у прес-центрі «Журналіст» Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України.

Журналісти, учасники Революції Гідності, волонтери, ветерани АТО зібрались, щоб висловити подяку і повагу Героям, подвиг яких став живим прикладом патріотизму для підростаючого покоління нової України.

Розпочався захід хвилиною мовчання по загиблим воїнам АТО. З урочистою промовою виступали учасники Євромайдану Революції Гідності, які відзначали, що для них головне – прагнення бачити свою Україну незалежною.

Потім відбулось нагородження нагрудним знаком «Гідність та воля», заснованим на честь добровольця батальйону «Донбас» Дмитра Мартьянова (позивний «Сон»). Символічно, що першим почесним знаком посмертно було нагороджено саме його.

Серед інших, нагороду отримав  доброволець АТО, представник Служби в Запорізькій області Тімур Книш.

На заході також презентували книгу місцевої письменниці Людмили Віслоух «Майдан …і далі»,  документальне журналістське розслідування короткого і трагічного часу – Запорізького майдану у 2014-2015 роках. В ній аналізуються причини Майдану, спогади понад 250 чоловік, розміщена збірка фотографій.