У Житомирі проходить Всеукраїнська військово-патріотична гра «Джура»

Дата: 18.05.2018 Переглядів: 79

15 травня на базі військової частини 95-ї окремої десантно-штурмової бригади у м. Житомирі відбулось відкриття Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Гра триває до 18 травня, а проходження етапів гри проходить на території Житомирського військового інституті імені С.П. Корольова та 199-го навчального центру ВДВ у Житомирі. У грі беруть участь більше 200 учасників з усіх областей України.

Метою гри є моральне, фізичне та психологічне загартування та практична підготовка молоді, а також популяризація служби в Збройних Силах України.

Допризовну молодь, старшокласників та студентів, тренують у стрілецькій, тактико-медичній, вогневій підготовці. Також з учасниками вишкілу проводиться освітня та виховна робота.

Організатором гри виступило Міністерство молоді та спорту України разом із управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА за підтримки Міністерства оборони України.

Завідувач центрального міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Валерій Логінов взяв участь у відкритті цього військово-патріотичного заходу.