Учасники АТО з Білоцерківщини отримали земельні ділянки

Дата: 26.03.2018 Переглядів: 111

У суботу, 24  березня, в приміщенні Білоцерківської райдержадміністрації Київської області відбулося чергове урочисте вручення свідоцтв про право власності на земельні ділянки 101 учасникові АТО.

Варто зазначити, що за останні вісім місяців це була вже четверта зустріч учасників антитерористичної операції з керівництвом області, яка завершилася врученням державних актів права на землю.

Ділянки для ведення особистого селянського господарства розміром 2 га було виділено для 36 осіб, які проживають на території Київської області. Ще 65 учасників АТО та членів їх сімей стали володарями 0,01 га  для індивідуального дачного будівництва в адміністративних межах с.  Трушки Білоцерківського району.

Попередній аналогічний захід відбувся 27 січня цього року, коли губернатор Київщини разом із представниками ГО “Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій” вручили майже півтисячі державних актів на право власності земельними ділянками в ПК «Росава» учасникам АТО та членам їх родин. У цілому, право власності на земельні ділянки тоді отримали 2100 учасників АТО. Земельні ділянки на користь учасникам АТО та їх родин надало фермерське господарство «АГРОРОСТ». 380 учасникам АТО було виділено по 2 га землі для ведення особистого селянського господарства, 80 захисників отримали по 0,1 га для індивідуального дачного будівництва в адміністративних межах с.Трушки.