Учасники АТО зустрілися з головою КМДА

Дата: 27.04.2017 Переглядів: 120

Під час робочої зустрічі голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка з учасниками АТО,  яка відбулася у приміщенні КМДА 25 квітня 2017, обговорювались  питання   взаємодії з громадськими об’єднаннями ветеранів АТО, житлового забезпечення учасників АТО,  надання земельних ділянок або грошової компенсації учасникам АТО.

У заході взяв участь завідувач сектору у м. Києві Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Володимир Примаченко.

За результатами зустрічі Голова КМДА дав доручення департаменту соціальної політики при КМДА провести консультації з громадськими організаціями учасників АТО щодо створення комунального підприємства «Центр допомоги учасникам АТО» та доручив своєму заступнику  Спасибку О. В. розробити план дій із забезпечення житлом та земельними ділянками киян-учасників бойових дій в зоні АТО, пообіцявши до кінця 2017 року забезпечити квартирами 100 ветеранів, в т. ч. інвалідів та учасників АТО, які стоять на квартирному обліку та потребують поліпшення житлових умов.

Про результати проведеної роботи Кличко В. В. відзвітує перед учасниками АТО 26 травня 2017 року.