Учасники бойових дій та їх родини потребують постійної уваги

Дата: 25.04.2019 Переглядів: 47

Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення системно працює із сім’ями ветеранів та внутрішньо переміщених осіб. Збереження та зміцнення сім’ї – потужний реабілітаційний механізм: здорове, змістовне, корисне сімейне дозвілля насичує родинне життя позитивними емоціями, відволікає від проблем та негараздів, створює спільні яскраві спогади – все це об’єднує та консолідує сім’ю.

У квітні 2019 року Києво-Святошинський ЦСПР провів низку заходів, спрямованих на зміцнення родин вразливих категорій населення.

Так, 18 квітня в ЦСПР відбувся майстер-клас із малювання для дітей із сімей учасників АТО. Діти ознайомилися з технікою малювання маслом та власноруч написали картину. В опановуванні нових вмінь їм допомагала художниця Наталія Павлушинська.

Наступного дня родини учасників АТО та вимушено переміщених осіб змогли відвідати Музей води в м. Києві (КП “Водно-інформаційний центр”).

А 23 квітня фахівці Києво-Святошинського ЦСПР працювали з родинами, в яких є діти з особливими потребами. Психологи та фахівці із соціальної роботи організували для таких діток інклюзивний простір. На дітей чекала піскова терапія, майстер-класи із розпису великодніх яєць та розмальовування дерев’яних курчаток, взаємодія із кінетичним піском. Найбільше емоцій і загального захоплення викликало заняття із собакою, яка виконувала команди дітей та залюбки давала гратися із собою. Заняття провела кінолог клубу «Empire Dog».

Такі спільні заняття діють як своєрідна група самодопомоги. І діти, і дорослі висловили бажання, щоб подібні заходи відбувалися регулярно.