Учасники соціального проекту «Переможці» у Черкасах

Дата: 06.08.2016 Переглядів: 165

Вісімнадцять фотографій-історій про бійців АТО та волонтерів, які втратили кінцівки під час подій на Сході України, – саме про це соціальний проект «Переможці». Сьогодні його презентувала у Черкасах ведуча телеканалу 1+1 Соломія Вітвіцька.

Олександр Швецов – один із учасників спільного мультимедійного проекту служби новин 1+1 «ТСН» та журналу Viva!. Після поранення чоловік лікувався спочатку в Харкові, а згодом і в Києві. Саме тут він познайомився з безліччю цікавих та активних людей з усієї України.

IMG_9343– Після того, як отримав поранення, хлопці мене відтягнули в тил, – розповідає боєць. – Після проходив реабілітацію близько шести місяців. У кожного одужання відбувається індивідуально. Якщо ти йдеш до мети, налаштований на успіх, то все вийде. Колись у госпіталі, одна жінка мені сказала, що якщо Бог щось забирає, то він дає щось взамін. Думаю, що так вийшло і в мене.

Протезування Олександр Швецов проходив в Україні. Вважає, що немає сенсу протезуватися за кордоном. Оскільки наші фахівці-протезисти уже вийшли на той же рівень, що і їхні закордонні колеги.

За словами куратора проекту Соломії Вітвіцької, завдяки проекту уже пройшли навчання у Канаді п’ять лікарів-протезистів з України. Один з них, київський фахівець Олександр Стеценко, навіть отримав ліцензію на виробництво біонічних рук.

Про це – на сайті Черкаської ОДА