Урочисте відкриття Регулярного Футбольного Чемпіонату «ЛІГА УЧАСНИКІВ АТО» на КУБОК ГЕРОЇВ АТО

Дата: 06.09.2016 Переглядів: 367

04.09.2016р об 11:00 в місті Ірпінь, Київської області на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» (вул. Соборна, 183) відбулося урочисте відкриття регулярного Чемпіонату з футболу серед команд «Ліги Учасників АТО» на КУБОК ГЕРОЇВ АТО осіннього сезону 2016 серед учасників АТО Києва та Київської області, засновником та організатором якого є Громадська Спілка «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!».

Ініціатива, яку було започатковано навесні 2016 набула загальноукраїнського масштабу. Тепер не тільки команди окремих ініціативних військових частин, але і гравці всіх військових підрозділів по всій Україні зіграють у матчах Чемпіонату і матимуть можливість вибороти  КУБОК ГЕРОЇВ АТО. Як що у минулому сезоні приймало участь всього 10 команд в даному сезоні змагаються вже 48 команд.Новое изображение16

Традиційно перед початком піднімали прапор перед кожною грою та згадували загиблих побратимів.

Ліга – не стільки перемога у спортивних змаганнях,  а більше моральна і фізична реабілітація військових. У складі команд діючі та демобілізовані військові,  волонтери, які на власному досвіді знають, що таке війна.   «В минулому сезоні були три таких хлопці яких ми буквально поставили на ноги, які далі почали грати і зараз в цьому сезоні знову приймають участь» – наголосив Руслан Руденко, Президент Федерації Футболу учасників АТО, Голова Правління Громадської Спілки «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!».

На трибунах гравців підтримували бійці їх військових підрозділів, їх родини, шанувальники військового футболу Київської області. Новое изображение6

Гравців вітали:

Руденко Руслан Володимирович – Президент Федерації Футболу учасників АТО, Голова Правління Громадської Спілки «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»

Костюченко Вадим Костянтинович – Перший Віце-президент Федерації Футболу України

Дерев’янко Артур Валентинович – Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Борискін Юрій Валентинович – генерал-лейтенант, заступник Начальника Генерального Штабу Збройних Сил України

Сподар Ярослав Богданович – генерал-майор, заступник Командувача Національної Гвардії України

Поярков Вадим Олександрович – генерал-майор, заступник Голови Служби Безпеки України

Сердюк Сергій Іванович – полковник, директор департаменту по персоналу Державної Прикордонної Служби України.

Герман Сергій Миколайович – Голова Правління ПрАТ “Київський Завод Безалкогольних Напоїв “Росинка”

Малишева Олена Валеріївна – Генеральний директор радіогрупи «Українського медіа холдингу» (UMH)

Анатолій Дем’яненко – Головний тренер Національної збірної ветеранів України

 

Раніше повідомлялось:

З 04 вересня по 27 листопада 2016 року стартує регулярний Чемпіонат з футболу серед команд учасників АТО в шістьох регіональних Лігах (“Захід”, “Схід”, “Північ”, “Південь”, “Центр”, “Київ”)

Ліга учасників АТО «Київ» – з 04 вересня по 20 листопада 2016 року

Ліга учасників АТО «Схід» – з 10 вересня по 20 листопада 2016 року

Ліга учасників АТО «Центр» – з 11 вересня по 20 листопада 2016 року

Ліга учасників АТО «Північ» – з 17 вересня по 20 листопада 2016 року

Ліга учасників АТО «Захід» – з 18 вересня по 20 листопада 2016 року

Ліга учасників АТО «Південь» – з 18 вересня по 20 листопада 2016 року

Новое изображение5

З 02 грудня по 04 грудня 2016 року переможці регіональних Ліг зіграють на КУБОК ГЕРОЇ АТО.

04 грудня 2016 року відбудеться урочисте нагородження переможців та Вручення КУБКУ ГЕРОЇВ АТО в Будинку Офіцерів в м. Києві.

Громадська Спілка «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» є засновником ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ УЧАСНИКІВ АТО, яка в свою чергу являється організатором Чемпіонату.

До складу ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ УЧАСНИКІВ АТО входять шість регіональних Футбольних Ліг Учасників АТО: Футбольна Ліга Учасників АТО «КИЇВ», Футбольна Ліга Учасників АТО «ЦЕНТР», Футбольна Ліга Учасників АТО «ПІВДЕНЬ», Футбольна Ліга Учасників АТО «ПІВНІЧ», Футбольна Ліга Учасників АТО «ЗАХІД», Футбольна Ліга Учасників АТО «СХІД». Кожна регіональна ЛІГА  включає до 12 команд.

ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ УЧАСНИКІВ АТО закликає всіх патріотів України, що захищали нашу державу створювати свої команди та приймати участь у Всеукраїнському Чемпіонаті 2016. Порядок подання заявок на участь у Чемпіонаті та регламент змагань на сайті Громадської Спілки «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» http://ukrazom.org. Також запрошуємо громаду підтримувати Футбольну Лігу учасників АТО та відвідувати матчі. Меценатів, з метою взаємодії, просимо звертатися за тел. +38 (093) 300-75-75. Пресу просимо підтримати наших військових спортсменів інформаційно.

Новое изображение12ГРАЙМО І ПЕРЕМАГАЙМО РАЗОМ!

ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ УЧАСНИКІВ АТО та Футбольна Ліга учасників АТО діє за підтримки:

 

  1. Громадська Спілка «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»
  2. Міністерство оборони України, НГУ, ДПСУ, СБУ
  3. Федерація футболу України
  4. Федерація футболу м. Києва
  5. ПрАТ “Київський Завод Безалкогольних Напоїв “Росинка”
  6. Радіо-партнер Авторадіо
  7. Інформаційна підтримка BigMedia